Bun venit pe site-ul comunei Drăgoteşti

În numele tuturor locuitorilor celor şase sate ale comunei Drăgoteşti, judeţul Dolj, România, de la cei mai în vârstă până la cei mai tineri, în numele Consiliului Local şi al meu în calitate de primar, vă adresez un bun venit tuturor celor ce accesaţi acest site.

Scopul infiinţării acestui site este ca pe această cale cetăţenii comunei noastre, cetăţeni din ţară şi persoane de oriunde să cunoască activitatea administraţiei locale Drăgoteşti, de a se afla cât mai multe despre locurile şi oportunităţile ce prezintă interes pentru eventuale investiţii, pe care le oferă aceste locuri.

Comuna noastră beneficiază de o infrastructură bună, terenuri productive, spaţii de producţie agro-alimentară, forţă de muncă destul de multă şi de bună credinţă.

Primar,
Lucian Vasile

Pentru informații detaliate despre celelalte programe confinanțate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitați www.fonduri-ue.ro

Echipă